O firmie

Jesteśmy firmą, która od 1997 roku z powodzeniem funkcjonuje na rynku realizacji obiektów zieleni.

 

Zaczęliśmy trochę niekonwencjonalnie, bo najpierw stworzyliśmy własny ogród marzeń, a następnie założyliśmy szkółkę. Szkółka rozwijała się, zaczęło przybywać nowych gatunków roślin, a nasz ogród systematycznie się powiększał gromadząc coraz więcej drzew i przepięknych rzadko spotykanych nieraz wręcz zapomnianych bylin.

 

Z czasem okazało się, że klienci, którzy kupowali rośliny bezpośrednio na szkółce coraz bardziej interesowali się roślinami w naszym ogrodzie zaczynając kupowanie od zwiedzania i oglądania zgromadzonych przez nas roślin i dopasowywanie ich do potrzeb swoich ogrodów.

 

Zrobiliśmy więc kolejny krok w rozwoju naszej firmy i do swojej oferty dołączyliśmy projektowanie i wykonywanie ogrodów. W tym pomogły nam z kolei pasja, ogromny zapał i doświadczenie oraz praktyka zawodowa.

 

Z myślą o zadowoleniu naszych klientów uwzględniamy w swoich projektach funkcjonalność, kompozycyjne powiązanie ogrodu oraz przyszłą łatwość pielęgnacji.

 

Dobrym atutem naszej pracy jest to, że opieramy się na sprawdzonych w projektach, zestawieniach ogrodowych, na tym, iż klient może w naszym ogrodzie zobaczyć wybrane przez siebie rośliny w stadium dorosłym jako prawie dorosłe okazy.

 

Dysponujemy w swojej ofercie szkółkarskiej roślinami kopanymi z gruntu oraz doniczkowanymi o dość dużych rozmiarach.

 

Realizujemy również projekty przygotowane przez architektów zieleni.

 

W swojej pracy gwarantujemy rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność oraz fachowość i pasję w podejściu do zlecenia.

 

Przekonaj się sam.

 

Zapraszamy !!!!